ekim, 2019

cum11eki(eki 11)12:00 ampaz13(eki 13)11:59 pmTür Koruma ve İzleme EğitimiKızılay Organize eden: Doğa Araştırmaları Derneği

Devamı

Etkinlik bilgisi


Proje kapsamında doğa koruma kuruluşlarının daha etkin çalışabilmesi için gönüllü katılımını artırmak ve katılımcıların doğa koruma konusunda bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla iki farklı hedef belirlenmiştir. Gönüllü sayısı ve katılımını artırmak amacıyla çeşitli organizasyonlar ve tanıtım etkinlikleriyle gönüllü ağı oluşturulması planlanmıştır. Doğa koruma atölyeleri adıyla düzenlenecek eğitimler sayesinde katılımcıların bilgi ve becerileri
artırarak kapasite gelişimi sağlanacak ve doğa koruma konusunda yetişmiş eleman ihtiyacının giderilmesine yönelik adımlar atılacaktır.
Bu kapsamda Eskişehir, Bursa, Antalya, Hatay ve Ankara’da tanıtım toplantıları düzenlenmiştir. Proje tanıtım toplantıları sonrasında eğitim çalışmalarına başlanmıştır.
Tanıtım toplantılarında proje hakkında bilgilendirme yapılmış, eğitimlerin içerikleri anlatılmış ayrıca doğa koruma ile ilgili gönüllü katılabilecekleri çalışmalar ve Doğaya Güç Kat ağı ve sosyal medya hesapları tanıtılmıştır. Tanıtım toplantıları sonrası yapılan anket ile de hangi ilde hangi eğitimlerin yapılacağı kararlaştırılmıştır.

Eğitimler ve arazi ücretsiz, yemekler de ikramımızdır.
Ayrıca her iki eğitim de 20 kişi ile sınırlıdır.

Proje web sitesi: http://www.dogayaguckat.com
Sosyal medya hesapları: Doğaya Güç Kat
Başvuru Linki: https://forms.gle/gQ4JX1jEkYQnggVr8
Eğitim Yeri: Doğa Araştırmaları Derneği ofis
Adres: Kültür mah. Cemre Sk. 9/1 Kızılay, ANKARA
Eğitim Tarihi: 11-13 Ekim 2019

Zaman

11 ekim cuma 0:00 - 13 ekim pazar 23:59

Yer

Kızılay

Adres: Kültür mah. Cemre Sk. 9/1 Kızılay, ANKARA

Organize eden

Doğa Araştırmaları Derneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
X